ZÁKLADY HODNOCENÍ STROMŮ - PRAKTICKY, březen 2015

Tisk
Partner semináře

Zahrada_Cech_logo_s

 strom_hodnoceni_1
 strom_hodnoceni_2
 strom_hodnoceni_3

Termín: 17. března 2015 (9.00 - 16.00)
Místo: Litoměřice, Výstaviště Zahrada Čech (Na Vinici 948/13, Litoměřice)

Zahradnicka_skola_i

Seminář je zaměřený na základní úroveň hodnocení stavu stromů pomocí vizuálních technik. Vychází z aktuálních požadavků na hodnocení stromů a zpracování dendrologických průzkumů. Zahrnuje teoretické shrnutí problematiky i praktický nácvik hodnocení v terénu. Je určen pracovníkům veřejné správy, zahradnických firem a společností zabývajících se péčí o městkou zeleň, začínajícím stromolezcům, zájemcům o certifikace ETW a ČCA, studentům odborných škol.

Pozn.: Seminář je zaměřen pouze na základní úroveň hodnocení stromů a v tomto rozsahu nedostačuje jako příprava pro úroveň ČCA Konzultant. Pro tu doporučujeme absolvovat ještě navazující seminář.

Teoretická část:                                  

Praktická část:

Řada seminářů "Zahradnická škola SZKT" je určená zejména zaměstnancům odborných zahradnických firem, zájemcům o certifikace ETW a ČCA, odborníkům, kteří si chtějí doplnit nebo zopakovat praktické operace v zahradnictví (zejména TDI, autorské dozory, zástupci investora, apod.), studentům odborných škol, zájemcům o rekvalifikaci, členové obč. sdružení a hnutí z oblasti životního prostředí.

Doporučujeme vhodné oblečení (praktická část se uskuteční venku za každého počasí) tvrdé desky a psací potřeby. 

Přednáší: Ing. Ingrid Hlinomazová

Pořadatel: Sekce péče o dřeviny ISA, SZKT, o.s.

Cena:

Člen SZKT    950 Kč
Člen SZKT - mimořádný   475 Kč
Nečlen   1 390 Kč
Nečlen - student    695 Kč

Prihlasit_se_4

 


Organizační informace

Přihlášení: Přihlášení je možné nejlépe do 9.3.2015. Vyplňte, prosím, závaznou přihlášku on-line viz výše. Pokud je to z nějakého důvodu nutné lze také zaslat Vámi napsanou objednávku s potřebnými údaji (viz on-line přihláška) klasickou poštou na adresu kanceláře, faxem nebo oscanovanou emailem. Pro všechny způsoby přihášení platí stejné obchodní a storno podmínky.

Úhrada: Poplatek uhraďte na základě předfaktury/faktury, kterou Vám vystavíme na základě závazné přihlášky. Jako variabilní symbol uveďte číslo faktury. (Lze platit také hotově na místě.)

Bližší informace obdržíte po přihlášení asi týden před akcí. (V opačném případě se, prosím, neváhejte dotázat na    Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript  nebo 257 323 953)