Navigace: Domů Kalendář akcí

Kvalitativní parametry výpěstků okrasných rostlin aneb O kvalitu jde až na prvním místě (srpen 2018)

Tisk
Stromky_ve_skolce_m
koeny.1-u-300
Sakury-m
PICT0024-200
Ilustran-o-300

Datum: 17.8.2018 (10.00 - 16.00, registrace od 9.45) 
Místo: zasedací místnost ve Správní budově; Výstaviště Flora Olomouc, a.s., Wolkerova 37/17, Olomouc

Profesni_rust_i

Okrasné dřeviny jsou základním materiálem se kterým sadovník pracuje. Je to výsledek často mnohaletého snažení / a někdy nesnažení/ školkaře dodavatele. Specifikovat kvalitu není vždy jednoduché nebot´ jde o živý materiál a tudíž do určité míry má variabilní vlastnosti. V přednáškovém bloku se dozvíte:

  • Základní kriteria kvality pro jednotlivé skupiny rostlin
  • Jak poznáme kvalitu při kontrole přejímce zboží
  • Normy a kvalitativní standardy
  • Kde se normy a standardy rozchází s realitou a jak to řešit
  • Vady v kvalitě co lze akceptovat a co nikoliv a jak případné vady opravit.
  • Praktické ukázky.

Přednášející: Ing. Stanislav Flek 

Cílová skupina:

Projektanti a krajinářští architekti, správci zeleně , majitelé a vedoucí zaměstnanci odborných zahradnických firem, zájemci o certifikace Český certifikovaný arborista (ČCA) konzultant, učitelé odborného školství, technický dozor investora,  studenti odborných škol, odborní pracovníci státní správy. Dále pro zástupce investorů a pro ty kdo posuzují stromy a navrhují plány péče.

Cena:

Člen SZKT; platí i pro členy slovenské SZKT   1 080 Kč
Člen SZKT - mimořádný; student   540 Kč
Nečlen   1 630 Kč
Nečlen - student    820 Kč

Prihlasit_se_4


Organizační informace

Přihlášení: 

Přihlaste se nejlépe do 6.8.2018. Vyplňte, prosím, závaznou přihlášku on-line viz výše. Pokud je to z nějakého důvodu nutné lze také zaslat Vámi napsanou objednávku s potřebnými údaji (viz on-line přihláška) klasickou poštou na adresu kanceláře nebo oscanovanou emailem. Pro všechny způsoby přihášení platí stejné obchodní a storno podmínky.

Úhrada: Poplatek uhraďte na základě předfaktury/faktury, kterou Vám vystavíme na základě závazné přihlášky cca měsíc před datem konání. Jako variabilní symbol uveďte číslo faktury. (Lze platit také hotově na místě.)

Bližší informace obdržíte po přihlášení asi týden před akcí. (V opačném případě se, prosím, neváhejte dotázat na  Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript  nebo 257 323 953)