Navigace: Domů

Parazitické houby a mutualistické symbiózy s vazbou na kořenový systém dřevin

Tisk
Kurz_2-370-2
Kurz_2_2
Kurz_2-2-200

Termín: 4.4.2017 (9.00-15.00) KAPACITA NAPLNĚNA !!!
Místo: Praha, přednáškový sál (1. patro) v budově Nadace pro rozvoj architektury a stavitelství na Václavském náměstí 833/31 (v průchodu) 

Profesni_rust_i

Obsah semináře:

Kurz je zaměřen na houby s pozitivní i negativní vazbou především na kořenový systém dřevin v městském prostředí i mimo něj.

Kurz bude rozdělen do čtyř částí. Na začátku tohoto kurzu budou účastníci seznámeni se základy biologie a funkcí kořenového systému dřevin, neboli, je dobré míti kořeny. Následně na toto téma naváže blok o mykorhizních symbiózách a možnostech jejich využití v péči o rostliny. Dále bude představena vizuální diagnostika dřevin se zaměřením na stav kořenového systému především z pohledu péče o provozní bezpečnost, zdravotní stav a perspektivu dřevin. Poslední přednáška bude zaměřena na představení nejzávažnějších druhů hub způsobujících závažná poškození především kořenového systému. 

Přednášející: Ing. Jiří Rozsypálek

Cílová skupina:

Krajinářští architekti a projektanti, správci zeleně, majitelé a vedoucí zaměstnanci odborných zahradnických firem, zájemci o certifikace Český certifikovaný arborista (ČCA) konzultant, učitelé odborného školství, technický dozor investora, studenti odborných škol, odborní pracovníci státní správy. Dále pro zástupce investorů a pro ty kdo posuzují stromy a navrhují plány péče.

Cena:

Člen SZKT    1080 Kč
Člen SZKT - mimořádný     540 Kč
Nečlen     1480 Kč
Nečlen - student       740 Kč

Prihlasit_se_4


Organizační informace

Přihlášení: Přihlaste se nejlépe do 28.3.2017. (Poté se rozhoduje zda se seminář naplnil. Hlaste se proto prosím včas.) Vyplňte, prosím, závaznou přihlášku on-line viz výše. Pokud je to z nějakého důvodu nutné lze také zaslat Vámi napsanou objednávku s potřebnými údaji (viz on-line přihláška) klasickou poštou na adresu kanceláře, faxem nebo emailem. Pro všechny způsoby přihášení platí stejné obchodní a storno podmínky.

Úhrada: Poplatek uhraďte na základě předfaktury/faktury, kterou Vám vystavíme na základě závazné přihlášky. Jako variabilní symbol uveďte číslo faktury. (Lze platit také hotově na místě.)

Bližší informace obdržíte po přihlášení asi týden před akcí. (V opačném případě se, prosím, neváhejte dotázat na   Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript  nebo 257 323 953)