Navigace: Domů Kalendář akcí Uskutečněné akce Použití rostlin v interiérech na příkladu geografických expozic zoologických a botanických zahrad

Použití rostlin v interiérech na příkladu geografických expozic zoologických a botanických zahrad

Tisk

31.1. 2019 (9.00-15.00) 
Místo konání: Praha

 ZOO_1
ZOO-2
ZOO_3

Profesni_rust_i

Současná doba vyznávající zdravý životní styl klade vyšší potřeby na krajinnou a sídelní zeleň včetně zeleně uvnitř našich domovů a pracovišť.

 Na příkladu nedávno dokončených expozic zoologické a botanické zahrady lze odprezentovat sortiment a jeho vhodnost v použití z hlediska estetického, mikroklimatického, růstového či dalších jiných faktorů. Cílem je tedy připravit posluchače na správné použití tropických a subtropických rostlin v interiérových podmínkách.

Seznámíme se s expozicemi ještě neotevřeného Rákosova pavilónu velkých papoušků, k rekonstrukci připravované expozici Indonéská džungle a expozicí Sečuán. V Botanické zahradě navštívíme tropický skleník Fata Morgana. Stavby jsou v různé fázi vývoje a různých klimazónách…tedy otevřená učebnice, stačí jen průvodce…

  Lektor 

  Ing. Eduard Chvosta, dlouholetý pracovník Botanické zahrady a ZOO, jenž se na zmíněných expozicích podílel jak projektově, tak i realizačně.

  Seminář je určený 

  Krajinářští architekti a projektanti, odborní pracovníci státní správy a samosprávy, správci zeleně, majitelé a vedoucí zaměstnanci odborných zahradnických firem, zájemci o autorizaci A.3, technický dozor investora, učitelé odborného školství, studenti odborných škol, nadšenci.


  Cena

  Člen SZKT    1 190 Kč
  Člen SZKT - mimořádný   560 Kč
  Nečlen   1 800 Kč
  Nečlen - student    900 Kč

  Prihlasit_se_4


  Organizační informace

  Přihlášení: Přihlaste se nejlépe do 20.1.2019. (Poté se rozhoduje zda se seminář naplnil. Hlaste se proto prosím včas.) Vyplňte, prosím, závaznou přihlášku on-line viz výše. Pokud je to z nějakého důvodu nutné lze také zaslat Vámi napsanou objednávku s potřebnými údaji (viz on-line přihláška) klasickou poštou na adresu kanceláře nebo emailem. Pro všechny způsoby přihášení platí stejné obchodní a storno podmínky.

  Úhrada: Poplatek uhraďte na základě předfaktury/faktury, kterou Vám vystavíme na základě závazné přihlášky. Jako variabilní symbol uveďte číslo faktury. (Lze platit také hotově na místě.)

  Bližší informace obdržíte po přihlášení asi týden před akcí. (V opačném případě se, prosím, neváhejte dotázat na  Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript  nebo 257 323 953)