Navigace: Domů

Právo v zahradní a krajinářské tvorbě

Tisk
Dollarphotoclub_83827085-300
paragraf
building-plan-681318_1920-300

10.5.2016 (09.00 - 15.00), Praha - konferenční sál v budově Nadace pro rozvoj architektury a stavitelství na Václavském náměstí 833/31 (ve dvoře)

Profesni_rust_i


Workshop s předním českým právníkem zabývajícím se právem v architektuře a realizaci bude orientován na denní praxi zahradní a krajinářské tvorby od projektu po realizaci.

V první části se ve formě přednášky JUDr., PhDr. Jiří Plos bude stručně zabývat tím, kdo co smí projektovat, autorskými právy, smlouvami a jejich úskalími, odpovědností za dílo a pojištěním, autorským a technickým dozorem. Doporučí, na co nezapomenout při zadávání, zpracování a předávání dokumentace a při realizaci.

 Druhá část proběhne formou workshopu. Ta bude věnována dotazům a debatě pana doktora s účastníky o konkrétních případech, které je trápí. Mnohé situace a problémy se opakují a týkají se široké odborné veřejnosti. Workshop Vám tak může pomoci ve vašem vlastním okruhu působnosti a i když se samozřejmě nebude se jednat o právní poradnu – zorientujete se v řešení nejčastějších situací a budete vědět, jakých základních chyb se vyvarovat.

Přednášející: JUDr., PhDr. Jiří Plos 

Cílová skupina:

Krajinářští architekti a projektanti, zahradní designéři, správci zeleně, majitelé a vedoucí zaměstnanci odborných zahradnických firem, učitelé odborného školství, technický dozor investora, studenti odborných škol, odborní pracovníci státní správy. 

Akce je ohodnocena 2 body v programu celoživotního profesního vzdělávání České komory architektů.

Cena:

Člen SZKT    1 080 Kč
Člen SZKT - mimořádný   540 Kč
Nečlen   1 480 Kč
Nečlen - student    740 Kč

Prihlasit_se_4


Organizační informace

Přihlášení: 

Přihlaste se nejlépe do 3.5.2016. Vyplňte, prosím, závaznou přihlášku. Můžete ji zaslat klasickou poštou na adresu kanceláře, faxem nebo oscanovanou emailem. 

Úhrada: Na základě předfaktury/faktury, která je vystavena na základě závazné přihlášky a zaslána e-mailem na e-mailovou adresu uvedenou na přihlášce. Jako variabilní symbol uveďte číslo faktury.

Bližší informace obdržíte po přihlášení asi týden před akcí. (V opačném případě se, prosím, neváhejte dotázat na  Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript  nebo 257 323 953)