Navigace: Domů Kalendář akcí Uskutečněné akce Procházka parkem s entomologem, Praha (červen 2019)

Procházka parkem s entomologem, Praha (červen 2019)

Tisk

Datum: 20.6. 2019 (10:00 - 15:30 hodin)

 1
2
3
Ploha_bez_nzvu__00154


Místo: Praha, Stromovka; přesné místo srazu účastníků workshopu bude upřesněno na email uvedený v přihlášce

Profesni_rust_i

Náplní tohoto workshopu bude praktická terénní pochůzka kolem dřevin v parku Stromovka. Workshop bude tvořen rozsáhlým výkladem s praktickými ukázkami determinace hmyzu, který se na dřevinách rostoucích mimo les vyskytuje. Komentovány budou především možné dopady aktivity bezobratlých na fyziologický stav hostitelské dřeviny a také možná managementová opatření pro zabránění dalších škod na dotčených stromových jedincích. Kurz nebude zaměřen pouze na škodlivě působící hmyzí druhy, komentovány budou také obecné zákonitosti výskytu zvláště chráněných druhů hmyzu na dřevinách.

Přestávka na individuální oběd bude dohodnuta na místě s lektorem!


Kapacita je omezena na 20 účastníků!


Přednášející: Ing. Petr Martinek, Ph.D. - entomolog, vědecko - výzkumný pracovník Mendelovy univerzity v Brně


Seminář je určen především pro: stromolezce a arboristy, krajinářské architekty a projektanty, odborné pracovníky státní správy,  technický dozor investora, majitele a vedoucí zaměstnance odborných zahradnických firem, učitele odborného školství a studenty odborných škol.


Cena:

Člen SZKT (platí i pro členy slovenské SZKT)   1080 Kč
Člen SZKT - mimořádný/student     540 Kč
Nečlen     1630 Kč
Nečlen - student       820 Kč

Uvedené ceny jsou včetně 21% DPH. 

Prihlasit_se_4


Organizační informace

Přihlášení: Přihlaste se nejlépe do 17.6. 2019. (Poté se rozhoduje zda se seminář naplnil. Hlaste se proto prosím včas.) Vyplňte, prosím, závaznou přihlášku on-line viz výše. Pokud je to z nějakého důvodu nutné lze také zaslat Vámi napsanou objednávku s potřebnými údaji (viz on-line přihláška) klasickou poštou na adresu kanceláře, faxem nebo emailem. Pro všechny způsoby přihášení platí stejné obchodní a storno podmínky.

Úhrada: Poplatek uhraďte na základě předfaktury/faktury, kterou Vám vystavíme na základě závazné přihlášky. Jako variabilní symbol uveďte číslo faktury. (Lze platit také hotově na místě.)

Bližší informace obdržíte po přihlášení asi týden před akcí. (V opačném případě se, prosím, neváhejte dotázat na  Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript  nebo 257 323 953)