Navigace: Domů Projekty a soutěže

ŘEZ STROMŮ - PRAKTICKY, duben 2015

Tisk
Partner semináře

Zahrada_Cech_logo_s

rez_rucni_pilka-m
rez_na_strome-m
stromolezec-m
stromolezec_3-m

Termín: 16. dubna 2015, čtvrtek (9.00 - 16.00)
Místo: Litoměřice, Výstaviště Zahrada Čech (Na Vinici 948/13, Litoměřice)

Zahradnicka_skola_i

Kurz je určen pro pracovníky veřejné zprávy, zahradnických firem a společností zabývajících se péčí o doprovodnou zeleň komunikací a liniových staveb a začínající stromolezce. Kurz je zaměřen především na vysvětlení problematiky udržovacích a stabilizačních řezů v návaznosti na standard AOPK ČR, Řez stromů AS02002. Kurz je vhodný také jako příprava na certifikaci ETW.

Teoretická část:                                  

  • Základní techniky řezu (řez na větevní límeček, třetinové pravidlo, řez na postranní větev, řez "naslepo" atd.)
  • Technologie řezu - řezy udržovací, řezy stabilizační, řezy tvarovací a jejich specifikace dle standardu AOPK ČR Řez stromů
  • Vybavení pro řez stromů

Praktická část:

  • Nácvik technik řezu stromů
  • Ukázka práce arboristy - stromolezce
  • Návrh pěstebních opatření na konkrétních stromech v terénu (vycházka)

Řada seminářů "Zahradnická škola SZKT" je určená zejména zaměstnancům odborných zahradnických firem, zájemcům o certifikace ETW a ČCA, odborníkům, kteří si chtějí doplnit nebo zopakovat praktické operace v zahradnictví (zejména TDI, autorské dozory, zástupci investora, apod.), studentům odborných škol, zájemcům o rekvalifikaci, členové obč. sdružení a hnutí z oblasti životního prostředí.

Doporučujeme vhodné oblečení (praktická část se uskuteční venku za každého počasí). Vhodné je také přinést s sebou vlastní zahradnickou pilku a zahradnické nůžky.

Přednáší: Ing. Jiří Skotnica

Pořadatel: Sekce péče o dřeviny ISA, SZKT, o.s.

Cena:

Člen SZKT    950 Kč
Člen SZKT - mimořádný   475 Kč
Nečlen   1 390 Kč
Nečlen - student    695 Kč

Prihlasit_se_4

 


Organizační informace

Přihlášení: Přihlaste se nejlépe nejlépe do 9.4.2015. Vyplňte, prosím, závaznou přihlášku on-line viz výše. Pokud je to z nějakého důvodu nutné lze také zaslat Vámi napsanou objednávku s potřebnými údaji (viz on-line přihláška) klasickou poštou na adresu kanceláře, faxem nebo oscanovanou emailem. Pro všechny způsoby přihášení platí stejné obchodní a storno podmínky.

Úhrada: Poplatek uhraďte na základě předfaktury/faktury, kterou Vám vystavíme na základě závazné přihlášky. Jako variabilní symbol uveďte číslo faktury. (Lze platit také hotově na místě.)

Bližší informace obdržíte po přihlášení asi týden před akcí. (V opačném případě se, prosím, neváhejte dotázat na   Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript  nebo 257 323 953)