Navigace: Domů Kalendář akcí Uskutečněné akce Rozpočtování při projektování a realizaci zahradních úprav (4.4.2019)

Rozpočtování při projektování a realizaci zahradních úprav (4.4.2019)

Tisk

Datum: 4.4. 2019 (09.00 - 15.00 hodin)

Místo: Praha - Dům odborových svazů, nám. Winstona Churchilla 1800/2, Praha 3 - Žižkov, 5.patro

Profesni_rust_i

Náplní semináře je zdůraznit užitečnost a potřebnost položkových rozpočtů oproti kumulovaným položkám uváděných

rozpoctovani2
blogging-336376_1920
the_green_park

v rozpočtech zahradnických a krajinářských projektů. Dále upozornění na existenci agregovaných položek rozpočtů zahradnických a krajinářských prací v rámci dotačních programů AOPK. Další novinkou tohoto semináře je nabídka možného položkového rozpočtování zahradnických a krajinářských prací tak, aby byly pro zadavatele zakázek srozumitelnější a snazší k následné (zpětné) kontrole.  Námi nabízená struktura položkových rozpočtů by měla usnadnit i práci rozpočtářům v zahradnických firmách, které zakázky naceňují a soutěží o ně.

Součástí programu bude také možnost diskuse na konkrétní Vaše dotazy. 

Přednáší: Ing. Marek Hamata, Petr Vykrut

Seminář je určený zejména krajinářským architektům, projektantům, úředníkům státní správy a samosprávy a zaměstnancům firem, které realizují výsadbu či následnou péči.

Cena:

Člen SZKT    1 190 Kč
Člen SZKT - mimořádný/student      560 Kč
Nečlen     1800 Kč
Nečlen - student      900 Kč
Ceny jsou uvedeny včetně 21 % DPH. V ceně je káva a občerstvení.

Prihlasit_se_4


Organizační informace

Přihlášení: Přihlaste se nejlépe do 25.3.2019. Vyplňte, prosím, závaznou přihlášku on-line viz výše. Pokud je to z nějakého důvodu nutné lze také zaslat Vámi napsanou objednávku s potřebnými údaji (viz on-line přihláška) klasickou poštou na adresu kanceláře, faxem nebo oscanovanou emailem. Pro všechny způsoby přihášení platí stejné obchodní a storno podmínky.

Úhrada: Poplatek uhraďte na základě předfaktury/faktury, kterou Vám vystavíme na základě závazné přihlášky. Jako variabilní symbol uveďte číslo faktury. (Lze platit také hotově na místě.)

Bližší informace obdržíte po přihlášení asi týden před akcí. (V opačném případě se, prosím, neváhejte dotázat na    Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript  nebo 257 323 953)