Navigace: Domů Kalendář akcí Uskutečněné akce STROMOLEZCI SOBĚ ANEB ŘEŽEME NA ZÁVODY

STROMOLEZCI SOBĚ ANEB ŘEŽEME NA ZÁVODY

Tisk
Kolegové arboristé, v letošním roce se nám podařilo zrealizovat nový model závodů a rádi bychom jej, minimálně na stejné úrovni, zachovali i v příštím ročníku 2019, který proběhne ve Vrchlabí. Změn proběhlo hodně, a protože jich není nikdy dost, rozhodli jsme se pro další. Tento formát závodů, spolu s přednáškami a zázemím, stojí nemalé peníze. Mimo to bychom chtěli podpořit závodníky, kteří nás budou reprezentovat na mistrovství Evropy a světa. Pojďte nám s přípravou příštího ročníku pomoci.

Dovolujeme si vás proto pozvat k účasti na zakázce, která proběhne od 10. do 21. 9. 2018 ve Vřísku u České Lípy (https://lsceskalipa.lesycr.cz/wp-content/uploads/2016/12/obora-vrisek-2015-letak.pdf). Jedná se o ošetření senescentních stromů. Každý z vás bude mít možnost ošetřit určitý počet stromů dle svých časových možností. Cena za ošetření konkrétních stromů bude předem pevně položkově stanovena. Ing. Adámek (Arboreus) odečte z ceny ošetření jen nejnutnější režijní náklady cca do 10 %, veškerý zbylý výnos bude pouze na závody a podporu reprezentace.

Celá akce je dobrovolná a kromě dobrého pocitu a možnosti setkání se stejnými nadšenci, vám nabízíme 4 hodinový workshop na téma „Ošetřování senescentních stromů". Proběhne přímo ve Vřísku s přednášejícími: Ing. Petrem Růžičkou a Ing. Markem Žďárským a pod odbornou garancí SPoD-ISA s možností uplatnění kreditů pro recertifikaci ETW. Tento workshop je „zdarma", (pokud dobrovolník odpracuje alespoň jeden den, kdykoliv během deklarovaných dvou týdnů od 10. do 21. 9. 2018) a proběhne 10. 9. od 17:00 hodin. Účastnický list obdržíte po odpracovaném čase.

Veškeré zájemce prosíme o přihlášení na adrese: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript (Tomáš Hupač 603 54 74 04), nebo na: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript (Jakub Fanta 604 66 49 27)

Při přihlašování prosím uveďte termín, od kdy do kdy budete ochotni přijet.


 

WORKSHOP JE URČEN JAKO BONUS PŘI ZAPOJENÍ SE DO AKCE STROMOLEZCI SOBĚ - ANEB ŘEŽEME NA ZÁVODY!!!

Termín:10. 9. 2018 (17:00 - 21:00)

Místo: Obora Vříšek (https://mapy.cz/s/2X89t)

Přednášející: Ing. Petr Růžička, Ing. Marek Žďárský 

Workshop pod odbornou garancí Sekce péče o dřeviny- ISA bude obsahovat teoretický úvod do problematiky a následně prohlídku stromů a názorné ukázky přímo na místě.

Po workshopu mohou účastníci zůstat, vyměnit zkušenosti a diskutovat, případně přespat (lovecká chata s omezenou kapacitou 12 míst, event. ve stanech). Jídlo a vodu je třeba si přivézt sebou.