Navigace: Domů Projekty a soutěže

Travnaté plochy ve veřejném prostoru, březen 2015

Tisk
Mestsky_zivot-m
trava_detail-m
Travniky2-m2
pampeliky-m

Datum: 26. března 2015 (9.00-15.00 hod, registrace od 8.30)
Místo: konferenční místnost Creative Gate, Jindřišská 5, Praha 1

Profesni_rust_i


Zpracování půdy, založení a následná péče, mechanizace (zaměření zejména na sídlištní travnaté plochy, parkové trávníky a travnaté plochy při komunikacích)

Náplň semináře

Na semináři budou prezentovány technologické postupy a technika
pro zpracování půdy před založením travnatých ploch především v komunální sféře, charakteristika trávníku a jeho celkový význam pro člověka, inovativní technologie a mechanizace pro údržbu travnatých ploch ve veřejné zeleni včetně problematiky efektivity a ekonomických ukazatelů činnosti (srovnání provozních nákladů, řešení problematiky výběru dané mechanizace, modernizace strojního parku a další), průběžná komplexní péče o travnaté plochy měst a obcí (použití kompostů na travnatých plochách veřejné zeleně, vertikutace, dosev bez celkové rekonstrukce travnatých ploch, odstranění mechu a plevelných rostlin nejen v travnatých plochách veřejné zeleně a další). Seminář bude doplněn o poznatky z praxe včetně konkrétních příkladů dané problematiky nejen z ČR ale taktéž
ze zahraničí.

Součástí semináře je vítaná průběžná a bezprostřední diskuse k aktuálně prezentované problematice. Téma semináře si klade za jeden z cílů nejen seznámit účastníky s výše uvedenými okruhy problematiky, ale v diskusi poukázat
i na praktické zkušenosti v dané problematice společně s přiblížením dalšího vývoje budoucích technologií a modernizace strojního vybavení provozů poskytujících služby především v komunální oblasti.

Seminář je určený

Zejména úředníkům státní správy a samosprávy, subjektům, které vytváří dlouhodobé a střednědobé plány péče o veřejné travnaté plochy, realizačním firmám, společnostem, které pečují o travnaté plochy ve veřejné zeleni, vedoucím zeleně ve službách měst a obcí, projektantům, architektům, studentům
a pedagogickým pracovníkům.

Přednáší:  pan Milan Hrubý,  AGROCAR s.r.o.
Moderuje a přednáší: Ing. Marek Hamata

Cena:

Člen SZKT    1 080 Kč
Člen SZKT - mimořádný   540 Kč
Nečlen   1 480 Kč
Nečlen - student    740 Kč

Prihlasit_se_4


Organizační informace

Přihlášení: POZOR! Přihlaste se nejlépe do16.3..2015. (Poté se rozhoduje zda se seminář naplnil. Hlaste proto se prosím včas.) Vyplňte, prosím, závaznou přihlášku on-line viz výše. Pokud je to z nějakého důvodu nutné lze také zaslat Vámi napsanou objednávku s potřebnými údaji (viz on-line přihláška) klasickou poštou na adresu kanceláře, faxem nebo emailem. Pro všechny způsoby přihášení platí stejné obchodní a storno podmínky.

Úhrada: Poplatek uhraďte na základě předfaktury/faktury, kterou Vám vystavíme na základě závazné přihlášky. Jako variabilní symbol uveďte číslo faktury. (Lze platit také hotově na místě.)

Bližší informace obdržíte po přihlášení asi týden před akcí. (V opačném případě se, prosím, neváhejte dotázat na   Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript  nebo 257 323 953)