Navigace: Domů Kalendář akcí Uskutečněné akce TRÁVNÍKY II. - Travnaté plochy ve veřejném prostoru (10/2016)

TRÁVNÍKY II. - Travnaté plochy ve veřejném prostoru (10/2016)

Tisk
Travniky2-m
pampeliky-m
Travniky2-m2
Mestsky_zivot-m

19.10.2016 (09.00 - 15.00), Praha - konferenční sál v 1. patře budovy Nadace pro rozvoj architektury a stavitelství na Václavském náměstí 833/31 (v průchodu)

Zpracování půdy, založení a následná péče (zaměření zejména na sídlištní travnaté plochy, parkové trávníky a travnaté plochy při komunikacích).

Náplň semináře

  • Technologické postupy a technika prozpracování půdy před založením travnatých ploch především v komunální sféře
  • cCarakteristika trávníku a jeho celkový význam pro člověka,
  • Inovativní technologie a mechanizace pro údržbu travnatých ploch ve veřejné zeleni včetně problematiky efektivity a ekonomickýchukazatelůčinnosti (srovnání provozních nákladů, řešení problematiky výběru dané mechanizace, modernizace strojního parku a další), 
  • Průběžná komplexní péče o travnaté plochy měst a obcí (použití kompostů na travnatých plochách veřejné zeleně, vertikutace, dosev bez celkové rekonstrukce travnatých ploch, odstranění mechu a plevelných rostlin nejen v travnatých plochách veřejné zeleně a další). 
  • Seminář bude doplněn o poznatky z praxe včetněkonkrétních příkladů dané problematiky nejen z ČR ale taktéž ze zahraničí.
  • Součástí semináře je vítaná průběžná a bezprostřední diskuse k aktuálně prezentované problematice. 

Téma semináře si klade za jeden z cílů nejen seznámit účastníky s výše uvedenými okruhy problematiky, ale v diskusi poukázat i na praktické zkušenosti v dané problematice společně s přiblížením dalšího vývoje budoucích technologií a modernizace strojního vybavení provozů poskytujících služby především v komunální oblasti.

Seminář je určený

Zejména úředníkům státní správy a samosprávy, subjektům, které vytváří dlouhodobé a střednědobé plány péče o veřejné travnaté plochy, realizačním firmám, společnostem, které pečují o travnaté plochy ve veřejné zeleni, vedoucím zeleně ve službách měst a obcí, projektantům, architektům, studentům
a pedagogickým pracovníkům.

Přednáší: Milan Hrubý,  AGROCAR s.r.o. 
Moderuje a přednáší: Ing. Marek Hamata

Cena:

Člen SZKT    1080 Kč
Člen SZKT - mimořádný     540 Kč
Nečlen    1 480 Kč
Nečlen - student      740 Kč

Prihlasit_se_4


Organizační informace

Přihlášení: Přihlaste se do 11.10.2016. Vyplňte, prosím, závaznou přihlášku. Můžete ji zaslat klasickou poštou na adresu kanceláře, faxem nebo oscanovanou emailem. 

Úhrada: Na základě předfaktury/faktury, která je vystavena na základě závazné přihlášky a zaslána e-mailem na e-mailovou adresu uvedenou na přihlášce. Jako variabilní symbol uveďte číslo faktury.

Bližší informace obdržíte po přihlášení asi týden před akcí. (V opačném případě se, prosím, neváhejte dotázat na kancelar@szkt nebo 257 323 953)