Navigace: Domů Kalendář akcí Uskutečněné akce VALNÁ HROMADA SEKCE KRAJINÁŘSKÉ ARCHITEKTURY spojená s kulatým stolem QUO VADIS

VALNÁ HROMADA SEKCE KRAJINÁŘSKÉ ARCHITEKTURY spojená s kulatým stolem QUO VADIS

Tisk

garden_gate_garden_fence-m

"Kam kráčíš?"

Datum: 14.4.2015 
Místo: Prostory Nadace pro rozvoj  architektury a stavitelství na Václavském náměstí 833/31 v Praze /v průchodu/

(Valná hromada s kulatým stolem časově navazuje na seminář, který bude probíhat ve stejném místě 9.00-15.00 TECHNICKÝ A AUTORSKÝ DOZOR BĚHEM REALIZACE DÍLA KRAJINÁŘSKÉ ARCHITEKTURY)

VALNÁ HROMADA SEKCE KRAJINÁŘSKÉ ARCHITEKTURY IFLA CZ

15.30-18.00 hodin 

Protože letos v únoru klesl počet rady sekce rezignací několika jejich členů pod polovinu, vyplývá z článku 65 c Stanov SZKT povinnost svolání valné hromady sekce. Jejím hlavním cílem bude zvolit novou radu sekce a schválit některé dílčí úpravy stávajících stanov sekce. Z nich asi nejzajímavější se jeví umožnit členství i neautorizovaným osobám,  jen na základě dokladu o výkonu profese a délky praxe, jak  je tomu ve většině evropských zemí.

Zvažte prosím i Vy, kdož jste dosud členy sekce nebyli, neb jde nejen o možnost sdílení odborných zkušeností na národní i mezinárodní úrovni, ale i příležitost jak ovlivnit postavení a podmínky výkonu naší  profese.

 Bližší informace včetně návrhu revize stanov obdrží všichni stávající i loňští členové sekce, jakož i všichni ostatní, kteří o členství v sekci do 7. 4. 2015 projeví zájem na adresu kanceláře Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript  nebo prostřednictvím přihlášení online niže na této stránce.

Na setkání v hojném počtu a konstruktivní atmosféře se těší
Igor Kyselka – delegát SKA v IFLA
Josef Souček – předseda správní rady SZKT


KULATÝ STŮL na téma KAM KRÁČÍ ČESKÁ ZAHRADNÍ A KRAJINÁŘSKÁ TVORBA?

Proběhne v rámci valné hromady sekce viz výše. 

Pojďme se setkat naživo mimo sociální sítě a pokračovat v diskusi u kafe nebo u vína. Mluvme o tom, kam obor směřuje nebo kam by směřovat měl. Udržme si otevřenost, neformálnost a schopnost hledat společnou nit i při setkání tváří v tvář.

Pokládáme otevřenou otázku: „Kam kráčí česká zahradní a krajinářská tvorba?"

Společnost pro zahradní a krajinářskou tvorbu nabízí prostory k příjemnému setkání, bude diskusi moderovat a bude se snažit závěry z ní prosazovat. Bude to trochu i oslava narozenin. SZKT letos slaví 25. výročí od svého založení.

 Oficiální pozvánka ke stažení

Těšíme se na všechny - členy i nečleny

Přijďte


Obě akce jsou bezplatné. Z organizačních důvodů Vás však prosíme o registraci prostřednictvím jednoduchého přihlášení níže, abychom věděli kolik Vás přibližně bude. Děkujeme.

Pokud jste přihlášení na seminář TECHNICKÝ A AUTORSKÝ DOZORa zatrhli jste v přihlášce políčko, že přijdete i na valnou hromadu, zvlášť se zde již hlásit nemusíte.

Prihlasit_se_4

Bližší informace obdržíte po přihlášení asi týden před akcí. (V opačném případě se, prosím, neváhejte dotázat na    Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript  nebo 257 323 953)