Vazby stromů (31.1.2017)

Tisk
vazby-1-m
vazba-vrtana-028-m
vazby-4-m
vazby_realizace-021-m
vazby-3-m

Termín: 31.1.2017, 09:00 - 15.00 hodin
Místo konání: Praha, přednáškový sál (1. patro) v budově Nadace pro rozvoj architektury a stavitelství na Václavském náměstí 833/31 (v průchodu)

Profesni_rust_i

Jednodenní praktické školení se věnuje zejména historii, vývoji a praktickému použití základních systémů instalace bezpečnostních vazeb do korun stromů.

Školení se podrobně zabývá zejména v současnosti u nás běžně používanými systémy dynamických nepřede­pjatých vazeb korun stromů jako je například Arco, Florapas, Gefa, Gleistein Gemini S, Cobra, Boa aj.

Na přednášce se ale účastníci seznámí i se statickými předepjatými druhy vazeb jako jsou kovové obruče a objímky, podkladnicová vázání a zejména vázání vrtaná.

Nezanedbatelnou část školení o vazbách tvoří podmínky založení vázání do korun, speciální případy instalace rozličných druhů vazeb a možnosti jejich dimenzace.

Teoretické školení je doplněno bohatou fotodokumentací z realizovaných instalací vazeb do korun stromů včetně ukázek technicky špatně provedených vazeb a jejich dlouhodobého působení v korunách stromů. 

Přednáší: Ing. Marek Žďárský, zahradní inženýr znalec v oboru Ochrana přírody a Zemědělství, Český certifikovaný arborista - Konzultant

Pořadatel: Společnost pro zahradní a krajinářskou tvorbu 

Seminář je určený zejména arboristům, úředníkům státní správy a samosprávy, pracovníkům ochrany přírody, osobám vykonávajícím technické dozory a realizačním firmám. 

Cena:

Člen SZKT    1 080 Kč
Člen SZKT - mimořádný   540 Kč
Nečlen   1 480 Kč
Nečlen - student    740 Kč

Prihlasit_se_4


Organizační informace

Přihlášení: Přihlaste se nejlépe do 24.1.2017Vyplňte, prosím, závaznou přihlášku on-line viz výše. Pokud je to z nějakého důvodu nutné lze také zaslat Vámi napsanou objednávku s potřebnými údaji (viz on-line přihláška) klasickou poštou na adresu kanceláře, faxem nebo emailem. Pro všechny způsoby přihášení platí stejné obchodní a storno podmínky.

Úhrada: Poplatek uhraďte na základě předfaktury/faktury, kterou Vám vystavíme na základě závazné přihlášky. Jako variabilní symbol uveďte číslo faktury. (Lze platit také hotově na místě.)

Bližší informace obdržíte po přihlášení asi týden před akcí. (V opačném případě se, prosím, neváhejte dotázat na   Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript  nebo 257 323 953)