Navigace: Domů Projekty a soutěže

VÝSADBA A ŘEZ KEŘŮ

Tisk
Partner semináře

Zahrada_Cech_logo_s

Hydrangea_paniculata_Vanille_Fraise_web
Hydrangea_ez_web
Schne_von_See_web
Rosa_ez_web

Termín a místo: 18. května 2015, pondělí (9.00 - 16.00)

Místo: Litoměřice, Výstaviště Zahrada Čech (Na Vinici 948/13, Litoměřice)

Zahradnicka_skola_i

Seminář je zaměřen na výsadbu keřů a jejich následnou péči, především řez. Východiskem je představení této problematiky v intencích nově vznikajícího standardu výsadby a řezu keřů, který je součástí arboristických standardů AOPK ČR.

Hlavními body v teoretické části bude:                                  

  • Rozdělení keřů - aktivita obnovovací fáze, tvorba květních výhonů
  • Výsadba keřů
  • Řez keřů - technika, technologické skupiny řezu keřů

Praktická část:

  • Praktická ukázka jednotlivých technik a technologických postupů výsadby a řezu. 

Řada seminářů "Zahradnická škola SZKT" je určená zejména zaměstnancům odborných zahradnických firem, zájemcům o certifikace ETW a ČCA, odborníkům, kteří si chtějí doplnit nebo zopakovat praktické operace v zahradnictví (zejména TDI, autorské dozory, zástupci investora, apod.), studentům odborných škol, zájemcům o rekvalifikaci, členové obč. sdružení a hnutí z oblasti životního prostředí.


Doporučujeme vhodné oblečení (praktická část se uskuteční venku za každého počasí). Vhodné je také přinést s sebou vlastní zahradnickou pilku a zahradnické nůžky.

Přednáší: Ing. Martin Vlasák, Ph.D.

Pořadatel: Sekce péče o dřeviny ISA, SZKT, z.s.

Cena:

Člen SZKT    950 Kč
Člen SZKT - mimořádný   475 Kč
Nečlen   1 390 Kč
Nečlen - student    695 Kč


Prihlasit_se_4

 


Organizační informace

Přihlášení: 

Přihlášení: Přihlaste se nejlépe nejlépe do 9.5.2015. Vyplňte, prosím, závaznou přihlášku on-line viz výše. Pokud je to z nějakého důvodu nutné lze také zaslat Vámi napsanou objednávku s potřebnými údaji (viz on-line přihláška) klasickou poštou na adresu kanceláře, faxem nebo oscanovanou emailem. Pro všechny způsoby přihášení platí stejné obchodní a storno podmínky.

Úhrada: Na základě předfaktury/faktury, která je vystavena na základě závazné přihlášky a zaslána e-mailem na e-mailovou adresu uvedenou na přihlášce. Jako variabilní symbol uveďte číslo faktury.

Bližší informace obdržíte po přihlášení asi týden před akcí. (V opačném případě se, prosím, neváhejte dotázat na   Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript  nebo 257 323 953)

Přihlášku naleznete na níže uvedených kontaktech. Minimální počet 20.