Navigace: Domů Kalendář akcí Uskutečněné akce Výsadba stromů v urbanizovaném prostoru, nový standard výsadby stromů (5.2.2015)

Výsadba stromů v urbanizovaném prostoru, nový standard výsadby stromů (5.2.2015)

Tisk
Vysadby-6-i
zalevani_m
rez

Datum: 5.2.2015 (9.00 - 15.00, registrace od 8.30)
Místo: budova Národního zemědělského muzea (Kostelní 44, Praha 7)

Profesni_rust_i

Seminář se bude zabývat výsadbou stromů na trvalé stanoviště v širších souvislostech. Cílem každé výsadby je ujmutí vysazených stromů a zajištění perspektivního růstu a jejich dlouhodobé životnosti a provozní bezpečnosti na stanovišti. Zopakujeme si základní předpoklady jak ujmutí a dlouholeté perspektivy dosáhnout a jak nám v tom může pomoci standard výsadby stromů  (SPPK A02 001: 2013 - Výsadba stromů) na jehož vývoji se Spolčenost pro zahradní a krajinářskou tvorbu (SZKT) podílí.

Další body programu:

  • Rozpoznání kvality výsadbového materiálu
  • Význam a kontrola výchovného řezu
  • Význam a kontrola povýsadbové péče
  • Systematická péče a její vliv na budoucnost
  • Použití substrátu na pozměněných stanovištích
  • Popis obvyklých chyb

Cílová skupina:

Projektanti a krajinářští architekti, správci zeleně , majitelé a vedoucí zaměstnanci odborných zahradnických firem, zájemci o certifikace Český certifikovaný arborista (ČCA) konzultant, učitelé odborného školství, technický dozor investora,  studenti odborných škol, odborní pracovníci státní správy. Dále pro zástupce investorů a pro ty kdo posuzují stromy a navrhují plány péče.

Cena:

Člen SZKT    1 080 Kč
Člen SZKT - mimořádný   540 Kč
Nečlen   1 480 Kč
Nečlen - student    740 Kč

Prihlasit_se_4


Organizační informace

Přihlášení: 

Přihlaste se nejlépe do 29.1.2015. Vyplňte, prosím, závaznou přihlášku on-line viz výše. Pokud je to z nějakého důvodu nutné lze také zaslat Vámi napsanou objednávku s potřebnými údaji (viz on-line přihláška) klasickou poštou na adresu kanceláře, faxem nebo oscanovanou emailem. Pro všechny způsoby přihášení platí stejné obchodní a storno podmínky.

Úhrada: Poplatek uhraďte na základě předfaktury/faktury, kterou Vám vystavíme na základě závazné přihlášky. Jako variabilní symbol uveďte číslo faktury. (Lze platit také hotově na místě.)

Bližší informace obdržíte po přihlášení asi týden před akcí. (V opačném případě se, prosím, neváhejte dotázat na  Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript  nebo 257 323 953)