Navigace: Domů Kalendář akcí

Zájezd na veletrh GaLaBau Norimberk

Tisk
GaLaBau_2018_Logo_300dpi_RGB

Datum: 15.9.2018 (5:45 hod. odjezd z Prahy, cca 20:00 hod. návrat do Prahy) KAPACITA NAPLNĚNA!!!!  
Místo: Norimberk, Německo

SZKT pořádá v letošním roce ve spolupráci s firmou PROveletrhy s.r.o. (oficiální zastoupení norimberské veletržní společnosti v ČR) jednodenní zájezd na tradiční mezinárodní veletrh plánování, výstavby a údržby zeleně GaLaBau Messe 2018 do Norimberku. 

V rámci spolupráce s touto firmou se nám podařilo zajistit vstupenky na veletrh zdarma a také zajistit přijatelnou cenu autobusové dopravy (celková cena zájezdu 450,- Kč).

GaLaBau Messe 2018
K vidění je zde mnoho inspirativních věcí z oblasti zahradní a krajinářské tvorby, správy zeleně i dalších oblastí. Na veletrhu je možno navštívit stánky firem prezentujících komunální a zahradní techniku, software pro plánování i správu zeleně, arboristické vybavení, prvky pro vylepšení a ochranu zeleně ve městě, dětská hřiště, mobiliář, nádoby na zeleň, substráty, apod. Dětským hřištím je věnován samostatný pavilon, z oblasti zeleně se zde prezentují velké školkařské firmy (možnost zakoupení odborných katalogů – např. od firmy Bruns), své zastoupení zde mají i různé spolky sdružující např. zájemce o školkařství, pereny, letničky, přírodní zahrady,...

Průvodce: Ing. Ondřej Feit

GaLaBau18_600x125px_CZ_stat

Cílová skupina:

Projektanti a krajinářští architekti, správci zeleně , majitelé a vedoucí zaměstnanci odborných zahradnických firem, učitelé odborného školství, technický dozor investora, studenti odborných škol, odborní pracovníci státní správy. 

Cena:

Jednotná cena   450 Kč

Prihlasit_se_4  KAPACITA NAPLNĚNA !!!!


Organizační informace

Přihlášení: 
Přihlaste se nejlépe do 27.8.2018. Vyplňte, prosím, závaznou přihlášku viz. výše a zašlete naskenovanou na e-mail kanceláře: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript . Pro všechny způsoby přihášení platí stejné obchodní a storno podmínky.
Úhrada: 
Poplatek uhraďte na základě předfaktury/faktury, kterou Vám vystavíme na základě závazné přihlášky.  Cena zájezdu musí být uhrazena nejpozději 3 dny před datem konání zájezdu. Jako variabilní symbol uveďte číslo faktury.
Bližší informace:
Odjezd z Prahy: 5:45 hod., případně v 6:45 možnost přistoupit v Plzni u OC Olympia (nutno uvést do přihlášky). Místo odjezdu: ul. Na Florenci, Praha 1 (spojnice mezi vlakovým Masarykovým a autobusovým nádražím Florenc). Cca v 9:15 hod. příjezd do veletržního areálu v Norimberku.

Návrat do Prahy: v 16:15 hod. odjezd od výstaviště GaLaBau. Návrat do Prahy cca ve 20:00 hod., případně do Plzně v 19:00.

Další informace bdržíte po přihlášení asi týden před akcí. (V opačném případě se, prosím, neváhejte dotázat na  Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript  nebo 257 323 953)