Navigace: Domů Kalendář akcí Uskutečněné akce Základy hodnocení stromů (14.3. 2019, Praha)

Základy hodnocení stromů (14.3. 2019, Praha)

Tisk

12.2. 2019 (9.00-15.00)  POZOR - ZMĚNA TERMÍNU !

12.2. 2019 SE RUŠÍ, NOVÝ TERMÍN JE ČTVRTEK 14.3. 2019

 20180524_153925_-_kopie

tree_avenue_snow

startup-593336_1280


Místo konání: Praha, Dům odborových svazů, nám. Winstona Churchilla 1800/2, Praha 3 - Žižkov, 5.patro

Profesni_rust_i

Seminář je určen pro širší odbornou veřejnost, která se v rámci tohoto kurzu seznámí se základy hodnocení dřevin ve městech.  Program tohoto pětihodinového školení bude rozdělen do několika částí. Na úvod bude probrán význam dřevin ve městě, benefity a rizika, která z přítomnosti dřevin plynou. Následně bude otevřena problematika hodnocení dřevin. Probrány budou zásady měření dendrometrických parametrů, základy arboristického hodnocení (fyziologické stáří, vitalita, zdravotní stav, stabilita, perspektiva) a návrh vhodné technologie ošetření dle zjištěných skutečností. Na závěr bude část semináře věnována možnostem speciálního hodnocení dřevin v arboristice (biologická hodnota, provozní bezpečnost, mimoprodukční funkce dřevin, atd..). Výuka bude probíhat formou prezentací s praktickými příklady hodnocení dřevin ve městech. S ohledem na obsáhlost této problematiky nebude čas jít v rámci tohoto semináře do detailu jednotlivých hodnocení a na tento seminář budou navazovat jednotlivé specializované semináře, které v případě zájmu posluchačů umožní hlubší vhled do konkrétních problematik hodnocení.


Přednášející: Ing. Jiří Rozsypálek, soudní­ znalec v oblasti posuzování­ dřevin


Seminář je určen především pro: stromolezce a arboristy, krajinářské architekty a projektanty, odborné pracovníky státní správy,  technický dozor investora, majitele a vedoucí zaměstnance odborných zahradnických firem, učitele odborného školství a studenty odborných školCena:

Člen SZKT (platí i pro členy slovenské SZKT)   1190 Kč
Člen SZKT - mimořádný/student     560 Kč
Nečlen     1800 Kč
Nečlen - student       900 Kč

Uvedené ceny jsou včetně 21% DPH. V ceně je káva a občerstvení.

Prihlasit_se_4


Organizační informace

Přihlášení: Přihlaste se nejlépe do 4.2. 2019. (Poté se rozhoduje zda se seminář naplnil. Hlaste se proto prosím včas.) Vyplňte, prosím, závaznou přihlášku on-line viz výše. Pokud je to z nějakého důvodu nutné lze také zaslat Vámi napsanou objednávku s potřebnými údaji (viz on-line přihláška) klasickou poštou na adresu kanceláře, faxem nebo emailem. Pro všechny způsoby přihášení platí stejné obchodní a storno podmínky.

Úhrada: Poplatek uhraďte na základě předfaktury/faktury, kterou Vám vystavíme na základě závazné přihlášky. Jako variabilní symbol uveďte číslo faktury. (Lze platit také hotově na místě.)

Bližší informace obdržíte po přihlášení asi týden před akcí. (V opačném případě se, prosím, neváhejte dotázat na  Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript  nebo 257 323 953)