Navigace: Domů Novinky Hledáme garanta Mistrovství ČR ve stromolezení 2017

Hledáme garanta Mistrovství ČR ve stromolezení 2017

Tisk
klara_sponarova

Stromolezecké závody se letos opět povedly a možná jste se o tom sami na vlastní oči v Tachově přesvědčili. :-)  Garantka závodů Klára Šponarová a hlavní rozhodčí Tomáš Hupač udělali velký kus výborné práce. Letos to byli už jejich druhé společné závody v roli hlavních organizátorů. Oba ročníky dopadly velmi dobře a osobně si moc vážím času a energie, které závodům věnovali. Klára se však rozhodla už další závody neorganizovat a v roli garanta končí. Proto jí chci touto formou ještě jednou poděkovat. Pevně věřím, že i jí tato náročná práce přinesla radost, stejně jako rozhodčím, dobrovolníkům a dalším lidem, kteří se pravidelně na přípravě závodů podílí a samozřejmě samotným závodníkům - stromolezcům. Myslím si, že laťku profesionality závodů posunula k radosti nám všem zase o kousíček výš. 

V návaznosti na její odchod proto nyní vyzýváme všechny kolegy, kteří si myslí, že by je práce garanta závodů těšila a že by dokázali dále rozvíjet potenciál této významné události, aby kontaktovali kancelář SZKT z.s. na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript , 724 900 597 a nebo přímo mne. Pokud Vás výzva zaujala, ale váháte, zajímají Vás podrobnosti a máte dotazy ozvěte se nám prosím také. Rádi vše vysvětlíme.

Jedná se hlavně o přípravu místa, komunikace s místními zodpovědnými osobami, koordinace činností a dobrovolníků, tvorbu rozpočtu nebo i spolupráci na výběru soutěžních stromů s hlavním rozhodčím, který má na starosti také výběr a komunikaci s rozhodčími jednotlivých disciplín. Činnost je zvláště vhodná pro ty, kdo již závody nějakým způsobem prošli buď jako rozhodčí či další pomocníci nebo přímo jako závodníci a kdo rád pracuje v týmu. Těšíme se na Vás!V návaznosti na její odchod proto nyní vyzýváme všechny kolegy, kteří si myslí, že by je práce garanta závodů těšila a že by dokázali dále rozvíjet potenciál této významné události, aby kontaktovali kancelář SZKT z.s. na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript , 724 900 597 a nebo přímo mne. Pokud Vás výzva zaujala, ale váháte, zajímají Vás podrobnosti a máte dotazy ozvěte se nám prosím také. Rádi vše vysvětlíme.

Jiří Skotnica, předseda rady SPoD - ISA