Navigace: Domů Novinky VÝZVA K ZASÍLÁNÍ NOVÝCH TÉMAT !

VÝZVA K ZASÍLÁNÍ NOVÝCH TÉMAT !

Tisk

Rádi bychom v souvislosti s přípravou na vzdělávací program společnosti v následujících dvou letech  všechny naše členy i příznivce a fanoušky SZKT vyzvali k zasílání tipů na nová zajímavá témata, která by si přáli diskutovat, přednášet a více se s nimi zabývat.

Výzva se vztahuje nejen na zajímavé náměty k programu odborných seminářů, ale také na tipy k pořádání workshopů a pracovních dílen, exkurzí a dalších akcí.

Uvítáme vaší spolupráci - koneckonců jsme tu především pro vás a vaše potřeby! Náměty spolu s tipy na přednášející či dobré realizace, které stojí za to představit, ale také postřehy a zpětnou vazbu na naše již uskutečněné akce, zasílejte písemně či elektronicky na adresu kanceláře: Společnost pro zahradní a krajinářskou tvorbu, Plzeňská 247/59, 150 00 Praha 5-Košíře, Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript . Další případné info na tel 602 363 999 nebo Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript . Nebo se u nás zastavte na dobrou kávu či čaj, uvítáme vás.

Dejte nám vědět, co vás zajímá a pomozte nám doplnit a zpestřit program pro vás! Sledujte naše stránky, v průběhu ledna 2013 bude zveřejněn katalog našich akcí!

Těšíme se na spolupráci a setkání!

lidi lidi3 lidi2  lidi5