www.SZKT.cz
 
Navigace: Domů

Obchodní podmínky

 1. Na akci se můžete přihlásit prostřednictvím zasláním řádně vyplněného on-line formuláře nebo jiným předem domluveným způsobem např. objednávkou zaslanou prostřednictvím e-mailu na adresu:  Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript , popřípadě i zasláním klasickou poštou na adresu kanceláře SZKT.
 2. Přijetí Vaší přihlášky potvrdí krátké sdělení na on-line formuláři po jeho odeslání nebo v případě tištěné objednávky SZKT potvrdí krátkým e-mailem na uvedenou e-mailovou adresu.
 3. Přihláška zaslaná kterýmkoliv z výše uvedených způsobů je závazná a nelze od ní dodatečně odstoupit bez dohody se SZKT s ohledem na storno podmínky (níže).
 4. Cena akce je uvedena včetně DPH.
 5. Platba probíhá na základě předfaktury, která je vystavena na základě závazné přihlášky a zaslána e-mailem na e-mailovou adresu uvedenou na přihlášce.
 6. Řádný daňový doklad se vystavuje nejdříve v den akce.

Storno podmínky exkurze

 1. Každé zrušení účasti (storno) musí být oznámeno písemně. Rozhodujícím datem je datum, kdy SZKT obdrží storno přihlášky – ať už e-mailem nebo faxem.  
 2. Bezplatné storno přihlášky je možné provést nejpozději do 28.4.2017. Účastnický poplatek je na vyžádání vrácen.
 3. V případě provedení storna přihlášky později nebo neúčasti a neomluvení se z akce je povinen účastník uhradit 100% účastnický poplatek.
 4. Účastník za sebe může vyslat náhradníka.

Ostatní ujednání

 1. SZKT si vyhrazuje právo přesunout data konání akcí v případě, že dojde k události, která konání akce znemožní (zásah vyšší moci, přerušení dodávky proudu, náhlé onemocnění lektora). V takovém případě to bude neprodleně sděleno zájemcům a zároveň s nimi může být sjednán nový termín akce.
 2. SZKT si rovněž vyhrazuje právo neuskutečnit plánovanou akci, pokud se do 28.4.2017 závazně nepřihlásí minimální počet uchazečů. V tomto případě může být s již přihlášenými sjednán dohodou nový termín konání.
 3. V zájmu plynulého průběhu semináře a pro Vaše pohodlí věnujte pozornost informacím zde uvedeným. Společnost pro zahradní a krajinářskou tvorbu, z.s. nenese odpovědnost za obtíže či škody způsobené nepřesným či neúplným vyplněním přihlášky!

Děkujeme Vám, že podmínky respektujete a těšíme se na Vaši účast!

 

Aktuálně jsme vydali

Titulka_Bulletin_7_8_2019

Titulka_ZPK_3_2019

facebook_iii
 

Anketa "Jméno oboru"


Partneři SZKT

NPU_logo

logo_zeli-s-textem_krivky_web

logo-szuz-web

np-nove-web
logo_mzlu-zf logo_ldf
vos_melnik mendelu_cesky_barevne_pozitiv_web

mzp-i

garant ocenění E.F.E.
a Zelená stuha ČR

civilscape_logo

GaLaBau_2018_Logo_300dpi_RGB

SZKT je členem


logo_isa logo_eac_mensi ifla_logo

aefp_logo3_i


Oborová platforma ekologických nevládních organizací

zeleny_kruh_logo

Podporujeme projekty:


frantiskova_alej_logo