Navigace: Domů Členství Loga ke stažení

Loga ke stažení

Tisk

1) SZKT

Logo SZKT pro členy. Logo s přívlastkem "člen" mohou pro svojí prezentaci používat výhradně členové Společnosti pro zahradní a krajinářskou tvorbu, z.s.. Příslušný úryvek ze stanov naleznete v článku "Základní podmínky členství"

SZKT-logo-2015-JPG_clen_m

.

Logo SZKT. Oficiální logo SZKT mohou používat výhradně orgány Společnosti pro zahradní a krajinářskou tvorbu, z.s., garanti akcí a partneři SZKT pro účely prezentace přímo spolku Společnost pro zahradní a krajinářskou tvorbu, z.s.. Základní varianta na levou zarážku je upřednostňována ovšem v odůvodněných případech lze použít i variantu zarovnanou na střed. 

SZKT-logo-2015-JPG_leva_zarazka_m

.

SZKT-logo-2015-JPG_na_stred_m


2) SPoD-ISA a související

Členové Sekce péče o dřeviny - ISA mají možnost použít loga ISA, SZKT pro účel osobní prezentace. Podmínkou použití obou log je zaplacení členství do obou organizací pro daný rok. Logo ETW smí užít pouze certifikovaný Evropský arborista ETW s platným certifikátem. Členstvím a veřejným přihlášením se k daným organizacím se uživatel daného loga zavazuje jednat v souladu s podmínkami použití loga příslušné organizace. Loga je možné použít pouze s údajem, že daná osoba je členem příslušné organizace.

spod-isa_i spod-logo-eng isa-logo

logo_eac_mensi

 logo SPoD-ISA (cz)  logo SPoD-ISA (eng)  loga ISA  loga EAC, ETW
 
published on 5carbest.com