Hlasujte pro nejlepší proměnu roku 2016

Tisk

Na webových stránkách http://www.cestamipromen.cz/hlasovani můžete hlasovat o nejzdařilejší proměnu historických i novodobých objektů různého charakteru - od zahrady po nádraží, od zastávky po kostel.

V rámci již 8. ročníku národní putovní výstavy Má vlast cestami proměn bylo 21. května na Vyšehradě vystaveno na panelech 112 proměn, které přinášely svědectví o zvelebování opomíjených míst a objektů v sídlech a krajině. Výstavu, která je a bude k vidění na mnoha místech republiky, pořádá Asociace Entente Florale CZ - Souznění, z.s. 

Nemáte-li sami favorita, o Váš hlas Vás uctivě žádá paní Dagmar Fetterová se svou oranžerií s hrnčírnou v Lomnici u Tišnova (obr. č. 79). Postup je snadný: Na zmiňovaných stránkách najedete na obrázek č. 79, ťuknete do puntíku a potvrdíte hlasovaní zcela dole na stránce. Hlasovat je možné pouze jednou z jednoho počítače.

Pokud prosbu pošlete dále, budeme jen rádi. Čím více se lidí do akce hlasování zapojí, tím máme větší šanci na dobré umístění, neboť konkurence je veliká. 

Děkujeme za Váš čas a hlas a přejeme krásné léto - SZKT a Dagmar Fetterová.