Navigace: Domů Novinky II. setkání Pracovní skupiny Správa zeleně 6.11.2018, Jihlava

II. setkání Pracovní skupiny Správa zeleně 6.11.2018, Jihlava

Tisk

17.10.2018

Vážené kolegyně, Vážení kolegové,
dovolujeme si Vás pozvat na druhé setkání Pracovní skupiny Správa zeleně - všechny, kteří se již zapojili nebo by se chtěli zapojit do práce v Pracovní skupině (PS) Správa zeleně nebo i jen diskutovat.
Setkání se uskuteční 6. listopadu 2018 (úterý) od 10:00 hod. v Jihlavě, v budově Magistrátu města Jihlava, Masarykovo náměstí 97/1, v zasedací místnosti rady města.
Program jednání:
- příprava na založení sekce Správa zeleně a na její volbu na Valné hromadě SZKT v Luhačovicích (schválení žádosti shromáždění členů o založení sekce, nominace členů do Rady sekce)
- informace ředitele SZKT o dosavadních aktivitách SZKT v oblasti správy zeleně, informace o plánovaných akcích cílených na správu zeleně pro rok 2019
- diskuse o jednotném postupu správců zeleně a orgánů ochrany přírody při ochraně dřevin během stavební činnosti (vystupování vůči investorům, projektantům i zhotovitelům staveb), návaznost na vyhodnocený dotazník - bod č.1
- ostatní příspěvky
Jednání se mohou zúčastnit nejen stávající členové pracovní skupiny, ale i další zájemci, které problematika správy zeleně oslovuje, a to jak z řad členů SZKT, tak i jejich příznivců!
Svoji účast prosím předem potvrďte garantce PS Ing. Kataríně Ruschkové na e-mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript , v kopii na kancelář SZKT: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .
Těšíme se na Vás!