Přivítejte zahradní sezónu na FOR GARDEN

Tisk

Pokud je Vaším koníčkem zahrada, určitě znáte jarní hon na zahradní potřeby, při kterém musíte objet několik zahradních center, hobby marketů a specializovaných obchodů, než seženete vše potřebné. Zkuste to jinak! Přijďte se podívat na veletrh FOR GARDEN 2014, kde najdete vše pro zahradu na jednom místě a za jedinečné ceny.

Mezinárodní veletrh FOR GARDEN je jediným odborným veletrhem v Čechách, který je zaměřený na zahradu jako celek a kde najdete firmy zastupující všechny zahradní obory od zahradní architektury po dekorace. Již nyní je přihlášena řada zajímavých vystavovatelů, mezi které patří zahradní architektonická studia Living in green, Gabriel, s.r.o., Weiss & Wild a  LandART atelier s.r.o., výrobci zahradního nábytku ASKO, HARTMANN nebo dovozce nábytku z exotických dřevin FaKopa. Významným vystavovatelem, který se představí na 300 m2 bude výrobce betonových prvků Beton Brož.

Pro širokou veřejnost budou jistě poutavé expozice zahradních doplňků firem Floravil a Intersevis export-import, zahradních center Hraňo, EDEN a Zahradnictví Franc či prodejce špičkových grillů Progrill.

8. ročník tohoto veletrhu se jako tradičně koná na výstavišti PVA EXPO PRAHA v  Letňanech a návštěvníci jej budou moci navštívit od 20. do 23. března 2014. A co ještě na veletrhu najdete?

K jarnímu zvelebování zahrady samozřejmě patří také oživení interiérů a pokud se rozhodnete navštívit FOR GARDEN, můžete se současně těšit na další tři veletrhy, které dohromady tvoří soubor jarních veletrhů. A o čem jsou další zmíněné veletrhy?

Výhodou je jedna vstupenka, která platí na všechny čtyři veletrhy, takže budete mít možnost načerpat skutečně mnoho inspirace.