Veletrh péče o zeleň GaLaBau 2018 se blíží!

Tisk

20.4.2018

V letošním roce se od 12. do 15. září 2018 opět koná v Norimberku veletrh GaLaBau, který se zaměřuje na péči a údržbu zeleně ve městech. Na veletrhu je prezentována kompletní nabídka pro plánování, výstavbu a péči o zahrady, parky a zeleň, včetně prostoru samostatně věnovanému dětským hřištím.

Rádi bychom vás informovali, že i vy se můžete aktivně zúčastnit jako vystavovatelé. I když se veletrh GaLaBau uskuteční až za pět měsíců, je v tuto chvíli již více než 90% výstavní plochy obsazeno. Z České republiky eviduje pořadatel zatím 13 přihlášek.

Najdou-li se ve vašich řadách zájemci, kteří by se veletrhu chtěli zúčastnit jako vystavovatelé, kontaktujte pro více informací zastoupení v ČR. Ministerstvo zemědělství podporuje účast firem z vybraných oborů na zahraničních veletrzích. Podobné informace k dotačnímu programu 9. H. naleznete zde:

http://eagri.cz/public/web/mze/ministerstvo-zemedelstvi/proexportni-okenko/mezinarodni-veletrhy-a-vystavy/x9-h-podpora-ucasti-na-mezinarodnich/

Firma PROveletry zajistí pro všechny členy SZKT vstupenky na veletrh zdarma (v hodnotě 30 Euro/osobu). O vstupenky se můžete hlásit na emailu: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript – do předmětu uveďte heslo „VSTUPENKA GALABAU – SZKT“.

Ve zkratce k veletrhu GaLaBau:

V případě dotazů týkající se veletrhu, kontaktujte zastoupení v ČR, společnost PROveletrhy, paní Naďu Lichte, tel.: 775 663 548, 775 663 700, Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript