Výzva garantům programu konference Dny zahradní a krajinářské tvorby

Tisk

foto_elektraPřejete si, aby byla letošní konference Společnosti pro zahradní a krajinářskou tvorbu, kterou pořádáme každý rok v Luhačovicích taková, jakou byste ji chtěli mít právě vy? Máte skvělou příležitost! Konference Dny zahradní a krajinářské tvorby je letos naplánována na 2.-3.12.2015.

Noví lidé se svěžími nápady

Rádi bychom, aby se organizací zabývali noví lidé se svěžími nápady. Víme, že mezi členy a příznivci je řada lidí se znalostí oboru a dobrými myšlenkami, a proto hledáme nového garanta. Nemusíte se obávat, že nemáte žádné zkušenosti – jde o dobré nápady a chuť to zkusit!

Garant se bude rozhodujícím způsobem podílet na mottu letošní konference a jejím programu. Na tuto práci ovšem nebude sám: doporučujeme, aby si zvolil tým lidí, které zná a kteří mu pomohou, stranou nezůstane ani správní rada a další členové, kteří mají své zkušenosti z předešlých let. Administrativní, organizační a podpůrné činnosti zastane kancelář SZKT. Z vlastních zkušenosti víme, že se práce na přípravě konference dá zvládnout při běžném pracovním režimu, pochopitelně to ale nějaký čas zabere.

Nabízíme

Garant bude za svou práci finančně odměněn, samozřejmostí je vstup na celou konferenci, nocleh a stravování zdarma a úhrada cestovních nákladů do výše normálního jízdného hromadným dopravním prostředkem.

Přihlášení

Svůj zájem o garantování programu prosím sdělte na email: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript do 18.2.2015 (Pošlete nám Vaši představu koncepce programu, Vaše jméno a kontakt na Vás.)

Případné dotazy vám zodpoví buď Světlana Vávrová ( Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript , 724 900 597) nebo Jana Pyšková ( Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript , 606 760 230).

Ke stažení

Těšíme se na Vás! 
Tým SZKT